Zdroje značky ASUS

Vytvořili jsme zdroje, které patří na vrchol ve své třídě a lze je využít v celé škále PC sestav. Napomohli nám k tomu roky zkušeností s napájením a chlazením našich uznávaných základních desek a grafických karet. Zdroje všech řad jsou schopné napájet nejnovější vícejádrové procesory od společností Intel i AMD, stejně jako grafické karty NVIDIA s architekturou Ampere. Níže naleznete další informace o filozofii, která stojí za našimi návrhy, můžete také prozkoumat naše řady zdrojů nebo si spočítat, jaký elektrický výkon bude vaše sestava potřebovat.

Chlazení

pasivní části chladičů a ventilátory ROG

Komponenty v silnoproudých zdrojích produkují mnoho tepla, proto je nutné využívat pasivní či aktivní chladicí systémy pro zajištění dlouhodobé spolehlivosti. Společnost ASUS má s vývojem chladičů i ventilátorů do vysoce výkonných základních desek i grafických karet desítky let zkušeností. Všechny naše znalosti využíváme při návrhu zdrojů, které jsou tiché i přesto, že napájí ty nejnovější procesory a grafické karty.

Napájení

komponenty třídy Asus Super alloy power 2

Dnešní vícejádrové architektury procesorů i grafických karet pracují v režimech nízké spotřeby, pokud nejsou využívány, a poté se může jejich výkon dle potřeby velmi rychle zvýšit až na maximum. Proto je nutné dodávat výkon systému spolehlivě, přesně a rychle, aby měl vždy k dispozici právě tolik výkonu, kolik potřebuje. Vlastní konstrukce základních desek, grafických karet i zdrojů přímo ve společnosti ASUS nám umožňuje zaručit stabilní a vysoký výkon pro každou sestavu.

Vyberte si svou řadu

ROG THOR

Zdroj Série ROG Thor

Vytrvalá bouře

Zdroje ROG Thor jsou navrženy tak, aby ještě vylepšily vlajkové lodě PC sestav. Hliníkové zpracování a zrcadlený boční panel skvěle doplňují estetiku základní desky ROG. A osvětlení Aura Sync RGB a integrovaný OLED displej umožňují jedinečné možnosti přizpůsobení a monitorování. Uvnitř jsou vysoce kvalitní komponenty, 135mm ventilátor ovládaný PWM a velké chladiče umožňují napájecím zdrojům Thor poskytovat neuvěřitelný výkon při zachování tichého provozu.

ROG Strix

ROG Strix Série Zdrojů

Ledové ticho

Zdroje ROG Strix byly navrženy pro využití v nejvýkonnějších herních sestavách. Roky zkušeností v tomto oboru nám umožnili poskytnout kvalitní výkon s vysokou účinností těm nejnovějším grafickým kartám a procesorům, a to za pomoci vysoce kvalitních komponent a nastavitelného chlazení.

TUF GAMING

TUF Gaming série zdrojů

Navrženy pro běh na dlouhou trať

Zdroje TUF Gaming byly vytvořeny pro využití v běžných sestavách. Jeho komponenty splňují vojenské standardy a pokročilý ventilátor Axial-tech s dvojitými kuličkovými ložisky prodlužuje celkovou životnost zdroje. Zdroj lze perfektně využít v sestavách TUF Gaming, spolehlivě utáhne i ty největší herní tituly v následujících letech.

Spočítejte si potřebný výkon

Níže naleznete kalkulačku, která vám výpočtem požadovaného výkonu vaší sestavy usnadní výběr toho správného zdroje. Spotřeba energie procesorů a grafických karet je významně ovlivněna přetaktováním, proto uvádíme doporučený výkon pro přetaktované i nepřetaktované konfigurace. Pokud plánujete svou sestavu později vylepšit, doporučujeme zvolit si zdroj na základě výkonu požadovaného přetaktovanou konfigurací.

Procesor

+

Grafická karta

»

Doporučený výkon

???
Přetaktování