Zasilacze firmy ASUS

Wykorzystując wiele lat doświadczeń w opracowywaniu rozwiązań zasilających i układów chłodzenia dla naszych linii produktów płyt głównych i kart graficznych, wyprodukowaliśmy wiodące w branży jednostki zasilające do systemów różnego typu. Wszystkie serie obsługują najnowsze procesory wielordzeniowe od Intela i AMD, jak również karty graficzne oparte na architekturze NVIDIA Ampere. Poniżej możesz dowiedzieć się więcej na temat naszej filozofii designu, sprawdzić funkcje oferowane przez poszczególne serie, a także oszacować, ile watów mocy będzie potrzebował Twój system.

Konstrukcja układu chłodzenia

Radiatory i wiatraki ROG

Komponenty użyte w silnoprądowych jednostkach zasilających wytwarzają bardzo dużo ciepła, wymagając zastosowania pasywnych lub aktywnych rozwiązań chłodzących dla zagwarantowania długotrwałej niezawodności. Firma ASUS posiada ponad dekadę doświadczeń w projektowaniu radiatorów i wentylatorów do wysokowydajnych płyt głównych i kart graficznych. Wykorzystujemy całą tę zgromadzoną wiedzę do projektowania jednostek zasilających, które utrzymują niski poziom hałasu, nawet w przypadku zasilania najnowszych układów CPU i GPU.

Dostarczanie zasilania

Komponenty ASUS Super alloy power 2

Procesory i układy graficzne oparte na nowoczesnej architekturze wielordzeniowej operują w trybach niskonapięciowych przy bezczynności, a w razie potrzeby gwałtownie zwiększają wydajność do maksymalnego poziomu. Wymaga to dopasowania wydajności i odpowiedzi na transjenty (nagłe zmiany obciążenia), aby system w każdej chwili otrzymywał odpowiednią moc. Opracowywanie własnych rozwiązań inżynieryjnych dla płyt głównych, kart graficznych i jednostek zasilających pozwala firmie ASUS zagwarantować stabilną wysoką wydajność w każdym możliwym systemie.

Wybierz swoją serię

ROG THOR

Seria zasilaczy ROG Thor

Grzmot mocy i wytrzymałości

Zasilacze serii ROG Thor zostały zaprojektowane tak, aby napędzać najbardziej wydajne, flagowe jednostki. Obudowa ze szczotkowanego aluminium powoduje, że są doskonałym uzupełnieniem dla płyt głównych ROG. Zintegrowany ekran OLED i oprogramowanie Aura Sync pozwolą na unikalną personalizację zasilacza oraz na monitorowanie bieżącej pracy. 135-milimetrowy wiatrak PWM i ogromny radiator umożliwia niezwykle wydajną i cichą pracę każdego dnia.

ROG Strix

Seria zasilaczy ROG Strix

Lodowy chłód i cisza

Jednostki zasilające ROG Strix zostały zaprojektowane pod kątem zaspokojenia potrzeb systemów gamingowych klasy high-end. Komponenty klasy premium oraz spersonalizowane rozwiązania chłodzenia, których zastosowanie było możliwe dzięki naszej wieloletniej ekspertyzie w tej dziedzinie, gwarantują wydajność, moc oraz jakość wymagane do napędzania najnowszych procesorów i kart graficznych.

TUF GAMING

Seria zasilaczy TUF Gaming

Stworzone do długiego użytkowania

Jednostki zasilające TUF Gaming zostały zaprojektowane do napędzania systemów do zastosowań ogólnych. Wojskowej jakości komponenty i zaawansowany technologicznie wentylator Axial-tech z podwójnym łożyskiem kulkowym zwiększają ogólną żywotność produktu. Jest to idealna jednostka zasilająca do zainstalowania w Twoim systemie TUF Gaming, gdzie będzie przez wiele lat wydajnie napędzała rozgrywkę w grach klasy AAA.

Oblicz, ile watów mocy potrzebujesz

Poniższy kalkulator został opracowany, aby pomóc Ci wybrać do swojego systemu jednostkę zasilającą o odpowiedniej liczbie watów. Pobór mocy przez układy CPU i GPU jest w znacznym stopniu uzależniony od podkręcenia taktowania, dlatego oferujemy zalecenia w kwestii mocy w watach zapewnianej przez jednostkę zasilającą dla systemów z procesorami nieprzetaktowanymi oraz przetaktowanymi. Jeśli planujesz zmodernizować w przyszłości komponenty swojego systemu, zalecamy wybranie jednostki zasilającej o mocy do zasilania układów podkręconych.

CPU

+

GPU

»

Zalecany poziom napięcia

???
Podkręcenie