ASUS Güç Kaynakları

ASUS, saygın anakart ve GPU ürün gruplarında edindiği güç dağıtımı ve termal tasarım tecrübesinden, birçok farklı sisteme yönelik sektör lideri güç kaynaklarının üretiminde yararlandı. Tüm seri, Intel ve AMD’nin en yeni çok çekirdekli işlemcilerini ve NVIDIA Ampere mimarisini destekliyor. Aşağıda tasarım felsefemiz hakkında bilgi edinebilir, serimizdeki seçenekleri değerlendirebilir ve sisteminizin kaç watt güce ihtiyaç duyduğunu öğrenebilirsiniz.

Termal Tasarım

ROG soğutucular ve fanlar

Yüksek akımlı güç kaynaklarında kullanılan bileşenler çok fazla ısı üretiyor. Bu da uzun süre dayanıklılık için sağlam soğutma çözümleri gerektiriyor. ASUS, yüksek performanslı anakartlar ve ekran kartları için soğutma bloğu ve fan geliştirme konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip. Bu süreçte edindiğimiz tüm bilgiyi, en yeni CPU ve GPU’lara güç verirken bile sessiz bir akustik profil sunmayı başaran güç kaynakları tasarlamak için kullanıyoruz.

Güç Dağıtımı

ASUS Super alloy power 2 bileşenler

CPU ve GPU’lardaki modern çok çekirdekli mimariler, bekleme halindeyken düşük güç modunda çalışırken, talep geldiğinde hızla maksimum performans moduna geçebiliyor. Sistemin her zaman doğru miktarda güç almasını sağlamak için verimlilik ve hızlı tepki verebilme becerisi gerekiyor. Anakart, GPU ve PSU’lar için kendi bünyesinde geliştirme çalışmaları yürüten ASUS, her sistem için tutarlı ve yüksek performanslı sonuçlar sunuyor.

Seriye Göre Seçim Yapın

ROG THOR

ROG Thor Serisi Güç Kaynağı

Yıldırımları Kontrol Edin

ROG Thor güç kaynakları amiral gemisi yapılandırmaları yükseltmek için tasarlanmıştır. Fırçalanmış alüminyum ve aynalı yan panel, ROG anakart estetiğini mükemmel şekilde tamamlar. Aura Sync RGB aydınlatma ve entegre OLED ekran, benzersiz özelleştirme ve izleme seçenekleri sağlar. Kaputun altında, yüksek kaliteli bileşenler, 135 mm PWM kontrollü fan ve büyük soğutucular, Thor PSU'ların fısıltı kadar sessiz çalışmayı sürdürürken inanılmaz performans sunmasına olanak tanır.

ROG Strix

ROG Strix Serisi Güç Kaynağı

Dondurucu Sessizlik

ROG Strix güç kaynakları üst düzey oyun sistemlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlandı. Sektörde uzun yıllara dayalı tecrübemizle ürettiğimiz birinci sınıf bileşenler ve özel termal çözümler en yeni işlemcilerin ve ekran kartlarının ihtiyaç duyduğu verimliliği, performansı ve kaliteyi sunuyor.

TUF GAMING

TUF Gaming serisi Güç Kaynağı

Dayanması için Üretildi

TUF Gaming güç kaynakları orta seviye sistemler için tasarlandı. Askeri sınıf bileşenler ve gelişmiş çift rulmanlı Eksen Teknolojili fanlar ürünün genel kullanım ömrünü artırıyor. Bir TUF Gaming sistemi için mükemmel olan bu güç kaynakları uzun yıllar boyunca AAA sınıf oyunlarınıza güç sağlayacak.

Güç Değerine Göre Seçim Yapın

Aşağıdaki hesap aracı sisteminiz için en uygun güç kaynağını seçmenize yardımcı olmak için tasarlandı. CPU ve GPU’ların güç tüketimi hız aşırtma ile büyük oranda arttığından, PSU güç seviyesi önerilerimizde hız aşırtmalı ve hız aşırtmasız sistemlere de yer verdik. Gelecekte sisteminizi yenilemeyi planlıyorsanız hız aşırtmalı sisteme göre hesaplanan bir güç kaynağını seçmenizi tavsiye ederiz.

CPU

+

GPU

»

Tavsiye Edilen Güç Değeri

???
Hız Aşırtma