ZASILACZE ASUS

SERIE ROG THOR, ROG LOKI, ROG STRIX, TUF GAMING, PRIME – zdjęcie grupowe zasilaczy zaprezentowanych na podium

NAJLEPSZE ZASILACZE DO TWOJEGO SYSTEMU

Opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu w dostarczaniu rozwiązań zasilania i chłodzenia w ofercie naszych doskonałych linii produktów z kategorii płyt głównych i kart graficznych. Dzięki temu możemy produkować wiodące w branży jednostki zasilające zaprojektowane pod kątem ulepszenia szerokiej gamy różnych systemów komputerowych. Dowiedz się, jak wybrać pasujący zasilacz i jak oszacować zużycie energii przez system. Zobacz dostępne opcje różnych serii poniżej.

Zasilacz z serii ROG THOR i karta graficzna ROG Strix RTX 4090 w systemie komputerowym

JAK WYBRAĆ ZASILACZ​

Zastanów się, ile watów mocy potrzebujesz do swojego systemu oraz jaka wydajność, poziom emisji hałasu i wygląd zasilacza optymalnie sprawdzi się w Twoim komputerze.

CAŁKOWITA MOC W WATACH​

Wybierz moc, która będzie wystarczająca dla Twojego aktualnego systemu, jak i do możliwych dodatków i ulepszeń w przyszłości.

Zasilacze z serii ROG THOR z ikoną zasilania

POZIOM HAŁASU

ASUS zaleca jednostkę zasilającą z certyfikatem poziomu hałasu LAMBDA od Cybenetics Labs.

Ikony A++, A+ i certyfikatu poziomu hałasu LAMBDA od Cybenetics Labs

SPRAWNOŚĆ ENERGETYCZNA

Wybierz zasilacz z certyfikatem sprawności energetycznej 80 Plus, który oferuje niski poziom wydzielanego ciepła i generowanego hałasu, aby mieć pewność, że zastosujesz idealny model do swoich potrzeb.

Dane sprawności energetycznej w klasie 80 Plus dla serii ROG Thor, ROG Loki, ROG Strix, TUF Gaming i ASUS Prime

ROG Thor

Dane sprawności energetycznej w klasie 80 Plus dla serii ROG Thor, ROG Loki, ROG Strix, TUF Gaming i ASUS Prime

ROG Loki

Dane sprawności energetycznej w klasie 80 Plus dla serii ROG Thor, ROG Loki, ROG Strix, TUF Gaming i ASUS Prime

ROG Strix

Dane sprawności energetycznej w klasie 80 Plus dla serii ROG Thor, ROG Loki, ROG Strix, TUF Gaming i ASUS Prime

TUF Gaming

Dane sprawności energetycznej w klasie 80 Plus dla serii ROG Thor, ROG Loki, ROG Strix, TUF Gaming i ASUS Prime

Prime

DESIGN​

ASUS oferuje szeroki wybór zasilaczy z takimi funkcjami jak Aura Sync i wyświetlaczami OLED, które umożliwiają dopasowanie do wyglądu i ogólnej prezencji Twojego komputera.

Zasilacze z serii ROG THOR z Aura sync

KALKULATOR DO OBLICZENIA MOCY ZASILACZA​

Wybierz zasilacz o odpowiedniej mocy do swojego systemu, korzystając z poniższego kalkulatora. Overclocking ma duży wpływ na zużycie energii procesora i karty graficznej, dlatego podajemy zalecenia dotyczące wymaganej mocy zasilacza zarówno dla systemu z przetaktowaniem, jak i bez OC. Jeśli planujesz unowocześnienie swojego komputera w przyszłości, zalecamy wybór zasilacza z mocą w watach wystarczającą do przetaktowanych procesorów.

CPU

+

GPU

»

ZALECANA MOC W WATACH

0 W
Przetaktowanie
  • Zalecana moc w watach jest szacunkową wartością, która określa moc wymaganą przez system. Rzeczywista wymagana moc może się różnić w zależności od konkretnych komponentów, sposobu użytkowania i wielu innych czynników.
  • Testy zostały przeprowadzone przez firmę ASUS na przedprodukcyjnych modelach jednostek zasilających.
  • Pobór mocy przy przetaktowaniu to wartość szacunkowa obliczona na podstawie maksymalnych wartości TDP procesora i TGP karty graficznej.
  • Pobór mocy przez system z układami nieprzetaktowanymi to wartość obliczona na podstawie fabrycznej wydajności TGP procesora graficznego i TDP procesora (fabryczna wydajność TDP procesora jest podana poniżej): Intel Core i3 i Core i5: Intel Core i5-7640X, TDP = 112 W; Intel Core i7: Intel Core i7-9800X, TDP = 105 W ~ 165 W; Intel Core i9: Intel Core i9-10980XE, TDP = 165 W; Intel z serii HEDT: Intel® Xeon® Platinum 8380HL, TDP = 280 W; AMD Ryzen 3 i Ryzen 5: AMD Ryzen™ 5 3600X, TDP = 112 W; AMD Ryzen 7: AMD Ryzen™ 7 3800XT, TDP = 105 W ~ 165 W; AMD Ryzen 9: AMD Ryzen™ 9 3900XT, TDP = 165 W; AMD Ryzen Threadripper: AMD Ryzen™ Threadripper™ 3990X, TDP = 280 W.

SERIA ZASILACZY ASUS​

SERIA
ROG
THOR

Zasilacze z serii ROG THOR pod kątem 45 stopni

OKIEŁZNANY PIORUN

Zasilacze ROG Thor zostały zaprojektowane pod kątem zapewnienia wysokiej wydajności w systemach flagowych. Szczotkowane aluminium i lustrzany panel boczny doskonale pasują do wzornictwa płyty głównej ROG. Oświetlenie Aura Sync RGB i zintegrowany wyświetlacz OLED umożliwiają wyjątkowe opcje personalizacji i monitorowania statusu. W obudowach tych zasilaczy zainstalowane są wysokiej jakości komponenty, wentylator 135 mm ze sterowaniem PWM oraz duże radiatory, dzięki którym modele z serii Thor zapewniają niesamowitą wydajność przy zachowaniu cichej pracy.

SERIA
ROG
LOKI

Zasilacz z serii ROG LOKI z pokazanym wentylatorem

BEZGŁOŚNE DOSTARCZANIE MOCY DO SYSTEMÓW SFF​

Wzorowany na modelu ROG Thor zasilacz ROG Loki dysponuje tymi samymi komponentami i funkcjami klasy sprzętu dla entuzjastów, a wszystko to w konstrukcji o rozmiarze SFX-L. Oferując cichą pracę i wysoką wydajność, jednostka zasilająca Loki idealnie nadaje się do zasilania Twojego następnego systemu o kompaktowych rozmiarach (SFF).

SERIA
ROG
Strix

Zasilacze z serii ROG STRIX pod kątem 45 stopni

MROŹNA CISZA​

Zasilacze ROG Strix zostały zaprojektowane pod kątem spełnienia wymagań stawianych przez wysokiej klasy systemy gamingowe. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży, oferujemy wysokiej jakości komponenty i niestandardowe rozwiązania chłodzenia. Gwarantują one sprawność energetyczną, wydajność i jakość, aby dostarczać wymagane zasilanie do najnowszych procesorów i kart graficznych.

SERIA
TUF Gaming

Zasilacze z serii TUF GAMING z pokazanym wentylatorem

STWORZONE POD KĄTEM DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI

Zasilacze z serii TUF Gaming są projektowane pod kątem wzmocnienia mainstreamowych systemów komputerowych komponentami klasy wojskowej. Dysponują one zaawansowanym technologicznie wentylatorem Axial-tech z podwójnymi łożyskami kulkowymi, dzięki czemu cechują się długą żywotnością. Są to idealne jednostki zasilające, które można podłączyć do systemu TUF Gaming, aby przez wiele kolejnych lat grać w gry klasy AAA.

SERIA
PRIME

Zasilacze z serii PRIME pod kątem 45 stopni

NAJWYŻSZA WYDAJNOŚĆ

Dzięki certyfikatowi 80+ Gold i wentylatorom z podwójnym łożyskiem kulkowym, jednostki zasilające ASUS Prime umożliwiają wydajne i niezawodne dostarczanie mocy do wysokowydajnych stacji roboczych, wszechstronnych komputerów PC i systemów gamingowych.

ARTYKUŁY​

Zasilacze z serii ROG THOR pod kątem 45 stopni na lodowym podłożu

Zasilacze ROG THOR II

Zasilaj swój następny komputer za pomocą jednostki zasilającej ROG THOR 1600 W Titanium lub ROG THOR Platinum II

Zasilacz z serii ROG LOKI z pokazanym wentylatorem

ZASILACZE ROG LOKI

Zasilaj swój superwydajny komputer o kompaktowej obudowie za pomocą zasilacza ROG Loki

Zasilacz z serii ROG STRIX pod kątem 45 stopni, z betonową podłogą i różowym oświetleniem widocznym z tyłu

ZASILACZE ROG STRIX

Dostarczaj najwyższą moc do swojego komputera gamingowego, decydując się na zasilacz ROG Strix 650 W lub 750 W

Zasilacze z serii TUF GAMING z pokazanym wentylatorem, z betonowym tłem widocznym z tyłu

ZASILACZE TUF GAMING

Zasilacze ASUS TUF Gaming Gold zapewniają wysoką wydajność w przystępnej cenie do komputerów gamingowych najnowszej generacji

jeden model PRIME jest pokazany we wzornictwie w kolorze białym, a drugi w kolorze czarnym z przestrzenią kosmiczną widoczną z tyłu

ZASILACZE ASUS PRIME

Moc, niezawodność i styl: przedstawiamy modele ASUS Prime 750 W i 850 W Gold

Zasilacze z serii ROG LOKI z galaktyką widoczną z tyłu

Zasilacze ASUS są zgodne ze standardem ATX 3.0

ROG zapewnia kompletne rozwiązania zgodne z ATX 3.0: Zapewnij sobie już dziś bezpłatny 16-pinowy kabel zasilający