cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Troubleshoot Armory Crate !!! (HowTo)

Dimitrios1971
Level 12
Englisch

I have new knowledge with my system.
The solution for a simple solution without restallation or new Windows installation

So that's how you do it.
1) Press the Clr-CMOS button on the math board
2) Start PC and press F2 in bios mode go and load default settings.
3) Pc restart in F2 press in bios mode go and make your lovely settings what your system and your configuration end.
4) Pc restart and wait 10 minutes. Start Armory Crate, Now the application start and configuration is clear


Deutsch

Ich habe neue Kenntnisse mit meinem System.
Die Lösung für eine einfache Lösung ohne Neuinstallation oder Neuinstallation von Windows

Also man geht so vor.
1) An Matheboard Clr-CMOS-Taste drücken
2) Pc starten und F2 drücken in bios Modus Gehen und Default Settings laden.
3) Pc Restarten in F2 drücken in bios Modus Gehen und deine lieblichen Einstellungen machen was dein System und deine Konfiguration endspricht.
4) Pc Restarten und 10 Minuten warten. Armoury Crate starten, Jetzt ist die Anwendung Start und Konfiguration klar



Ελληνικά


Έχω νέες γνώσεις με το σύστημά μου.
Η λύση για μια απλή λύση χωρίς επανεγκατάσταση ή επανεγκατάσταση των Windows

Έτσι, έτσι το κάνετε.
1) Πατήστε το κουμπί Clr-CMOS στη Μητρική σας
2) Ξεκινήστε τον υπολογιστή σας και πατήστε F2 σε λειτουργία bios πηγαίνετε και φορτώστε τις προεπιλεγμένες ρυθμίσεις.
3) Κάνετε επανεκκίνηση στο Pc και πατήστε F2 για να ξανά μπείτε στη λειτουργία bios και να κάνετε τις ρυθμίσεις σας στο σύστημά σας και τη διαμόρφωσή που θα θέλατε για το σύστημα σας.
4) Επανεκκινήστε τον υπολογιστή και περιμένετε 10 λεπτά. Ξεκινήστε το Armoury Crate. Τώρα η έναρξη της εφαρμογής και η διαμόρφωση είναι καθαρή και μπορείτε να δείτε και να κάνετε τις Ρυθμίσεις που θέλετε

OLD


NEW

1,564 Views
0 REPLIES 0